Enerpion

GAMA Güç Sistemleri, önceki C-Seviye Yöneticileri olarak Özgür Umut Eroğlu ve Taner Kaynar; Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Türkiye’de Rusya ve BDT ülkelerindeki anahtar teslim santral inşaat, enerji ve ilgili yatırım projelerinde ilerleyen bir tecrübe ile 20 yılı aşkın sürede, yaklaşık 6 milyar ABD Doları değerinde ve 15.000 MW’ı aşan EPC yapım & yatırım projelerinde yer aldılar.

2017 yılında bu değerli deneyim ve network ile, Enerpion anahtar teslim EPC bazında santrallerin yatırımları ve yapımında yer almak niyetiyle onlar tarafından kurulmuştur. Enerpion 2018 yılında TEKNOKON ile stratejik bir ortaklık kurdu ve Teknomont markası altında 2019 yılının 4. çeyreğine kadar faaliyete devam etti

Ortaklarının 15.000 MW müşterek deneyimi ile Enerpion farklı coğrafi bölgelerde enerji, petrol ve gaz, çevre ve su projelerinde EPC müteahhitlik hizmetlerini yürütmek üzere pazara girmiştir. Bağlı şirketi Teknomont aracılığıyla Enerpion bir yıldan fazla süre boyunca bedeli 400 mUSD’dan fazla olan projelere dahil olmayı başardı ve 2020’den itibaren Enerpion adı altında operasyonlarına devam edecektir.

Deneyimin getirdiği uzmanlık, dürüstlük ve etik standartları merkezine alan ilkeler etrafında şekillenen Enerpion, değişken koşullar altında hızlı hareket edebilen, yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde müşterilerinin beklentilerini zamanında ve eksiksiz şekilde karşılayan, bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından yüklenicilerine kadar tüm paydaşları için değer yaratan bir şirket olma misyonu ile çalışmaktadır.

Enerpion, şirket ortaklarını iş yapım sürecine dahil ederek aktardığı deneyimini, uzmanlık, esneklik, teknik kapasite yeterliliği ve müşteri iletişimi becerileri ile birleştirerek müşterilerine verdiği hizmette profesyonel mükemmellik sunmayı bir yönetim politikası olarak benimsemiştir.